O Mnie

 

Polski psycholog Holandia online

 

Nazywam się Paulina Szczechla, jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z rodzinami w Powiatowych Centrach Pomocy Rodzinie (Kluczbork, Opole, Głubczyce). Pracowałam również jako psycholog w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu oraz w placówce opiekuńczo – wychowawczej w Opolu. Obecnie pracuję w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Krapkowicach.

Posiadam również wykształcenie pedagogiczne. Jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W okresie lipiec – grudzień 2022 odbywałam staż w krakowskiej Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin na Szlaku.

 

Pracuję głównie w oparciu o podejście psychodynamiczne. Podejście to polega na zajmowianiu się uczuciami, przeżyciami klienta. Działania te mają na celu dotarcie do zrozumienia nieuświadomionych przyczyn trudności.

Celem psychoterapii psychodynamicznej jest otrzymanie wglądu, który wpływa na uzyskanie większego wpływu na własne życie.

Psychoterapia bazuje przede wszystkim na relacji terapeuty z klientem. Opiera się ona na analizie przyczyn trudności, które zgłasza pacjent. Również uczuć i mechanizmów stojących za doświadczeniami i sposobem przeżywania świata, siebie, relacji oraz samego procesu terapeutycznego.

Pracuje również w formie psychoterapii online  z Polakami przebywającymi za granicą (m.in. w Holandii), dlatego znana jest mi specyfika problemów związanych z zamieszkiwaniem poza Polską.

 

 

Oferta psycholog online Holandia

psychoterapia Opole

Konsultacja psychologiczna

Konsultacja psychologiczna osoby dorosłej przeznaczona jest dla osób, które nie mają pewności co do tego, jakiego rodzaju wsparcia potrzebują.  Są to z reguły 2-3 spotkania, którego celem określenie potrzeb klienta.  Zakończona może być kwalifikacją do terapii lub wskazaniem innych możliwych rozwiązań.

Opisane wyżej spotkania odbywają się w formie zdalnej przez komunikator  w języku polskim.

psycholog Opole

Psychoterapia indywidualna dorosłych

Psychoterapia indywidualna przeznaczona jest dla osób, które zmagają się z problemami natury psychicznej, kryzysami, a także tych, które chcą lepiej poznać siebie. Jest to cykl spotkań odbywających się raz w tygodniu przez 50 minut.

Opisane wyżej spotkania odbywają się w formie zdalnej przez komunikator w języku polskim.

Cennik psycholog online Holandia

· Konsultacja psychologiczna dorosłych (50 min) – 30 euro

· Psychoterapia indywidualna osoby dorosłej (50 min) – 30 euro

· Szkolenia psychologiczne – indywidualna wycena 

 

Umów się na wizytę

Rejestracja na wizytę odbywa się za pomocą poniższego formularza, w którym dostępny jest podgląd kalendarza z wolnymi terminami wizyt. Po wybraniu dogodnego terminu następuje rezerwacja wizyty.

W przypadku rezerwacji wizyty online z Holandii wskaż tę informację w trakcie rezerwacji, otrzymasz drogą elektroniczną informację o płatności za wizytę (konto bankowe polskie lub walutowe).

Jeżeli potrzebujesz innego terminu, niż wskazany w kalendarzu, skontaktuj się pod nr tel: 792 312 980 (w trakcie wizyt nie odbieram telefonu, proszę wtedy o kontakt na komunikatorze WhatsApp).

Adres

1 Maja 30A/108, Opole

Gabinet znajduje się na 1. piętrze

Telefon kontaktowy

792 312 980